Telefony VoIP


Yealink to wiodący dostawca najnowocześniejszych produktów i usług, które pomagają firmom różnej wielkości w zwiększaniu efektywności komunikacji i maksymalizowaniu sukcesu firmy.


Grandstream od 2002 roku łączy świat dzięki produktom i rozwiązaniom. Nasze wielokrotnie nagradzane rozwiązania sprawdzają się w małych i średnich firmach, a także w dużych przedsiębiorstwach.


Gigaset dostarcza firmom na całym świecie najwyższej jakości produkty oraz rozwiązania telekomunikacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. zapewniając wydajną oraz profesjonalną komunikację biznesową.


Najwyższe standardy firmy Snom w inżynierii pochodzą z niemieckiego dziedzictwa. Oprogramowanie Snom ma 15-letnią historię rozwoju i ulepszeń. Dążąc do osiągnięcia perfekcji w każdym aspekcie.


Od momentu założenia firmy w 1918 roku, wszyscy w firmie Panasonic dokładają wszelkich starań, aby zapewnić klientom lepszy standard życia, Każde działania zawsze koncentrują się wokół jednej idei: ludzi.


Polycom to firma która zapewnia bezpieczne rozwiązania wideo i głosu, zwiększając wydajność, szybkość wprowadzania do obrotu, zapewniając lepszą obsługę klienta.


Cisco jest światowym liderem posiadającym zaawansowane technologie, sprzęt oraz usługi. Firma kontynuuje swoje tradycje i innowacyjność opracowując najlepsze w branży produkty i rozwiązania technologiczne.


Firma Alcatel projektuje, opracowuje i sprzedaje bogatą gamę urządzeń mobilnych w ponad 170 krajach.Te produkty są skierowane do grup które doceniają proste, osobiste i autentyczne rozwiązania.


Firma Mitel posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie telefonów , dzięki temu pomaga firmom nawiązywać kontakty, współpracować i dbać o swoich klientów na profesjonalnym poziomie.


Htek to chińska firma zajmująca się produkcją telefonów VoIP które zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz bogaty zestaw funkcji telefonicznych.


Planet jest światowym dostawcą produktów opartych na protokole IP i rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw.Firma Planet projektuje, wprowadza i dostarcza innowacyjne rozwiązania IP.


firma Avaya to amerykańskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne które dostarcza najbardziej kompletne oprogramowania i usługi dla centrum kontaktowego posiadając długie doświadczenie w tej branży.


Fanvil to twórca telefonów VoIP i producent z Chin, uznany przez globalne zapotrzebowanie na rozwiązania i urządzenia telekomunikacyjne, przeznaczone dla małych i średnich firm, a także dla dużych przedsiębiorstw.


Firma innovaphone posiada długoletnie doświadczenie gwarantuje klientom kompleksową wiedzę, doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz dojrzałe technicznie produkty z dziedziny telefonii IP.


Ascom Jest dostawcą rozwiązań globalnych, wykorzystując unikalny portfel produktów i rozwiązań oraz możliwości architektury oprogramowania do opracowania rozwiązań integracji i mobilizacji.


Konftel od 1988 jest jednym z liderów rynku telefonów.Firma rozwija, sprzedaje produkty i technologie Wykorzystując w nich swoje wielkie doświadczenie w zakresie akustyki o cyfrowej obróbki dźwięku.


AudioCodes projektuje, produkuje i sprzedaje zaawansowane technologie które są wdrażane globalnie, świadcząc szeroką gamę innowacyjnych i efektywnych kosztowo produktów.


Ericsson-LG jest wiodącym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego. Rozwija technologie i usługi komunikacji następnej generacji w celu wzmocnienia pozycji osób, biznesu i społeczeństwa.


RTX oferuje kilka rozwiązań w postaci zaawansowanej technologi , najlepszych rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji oraz szerokiego wyboru produktów.