Usługi telekomunikacyjne

Usługi głosowe

Czy potrzebujesz pełnego zestawu usług głosowych? Znajdziesz go u nas i do tego w bardzo atrakcyjnych cenach! W połączeniu z bogatymi zasobami usług dodatkowych stworzymy dla ciebie ofertę, która sprosta wszystkim potrzebom twojej działalności, bez względu na to czy prowadzisz wielkie przedsiębiorstwo, małą firmę czy call center.

WIĘCEJ

Internetowe łącze symetryczne

Każda firma potrzebuje bardzo wydajnego, solidnego i bezpiecznego łącza internetowego. Jesteśmy w stanie to zagwarantować! Dla ciebie oferujemy najwyższej klasy łącze symetryczne, które upoważni cię na szybkie absorbowanie niezbędnych informacji.

WIĘCEJ

Rozwiązania mobilne

Nie ma Cię w biurze, a chciałbyś mieć dostęp do zasobów twojej firmy? W erze mobilności każda firma, aby być konkurencyjna względem innych, musi mieć stały dostęp do informacji (bez względu na czas i miejsce). Dostęp do aplikacji biurowych będzie możliwy w każdym miejscu i o każdej porze zniweluje ryzyko zaprzepaszczenia ważnej transakcji.

WIĘCEJ

Transmisja danych

Czy potrzebujesz niezawodnej usługi sieciowej? Szukasz odpowiedniego rozwiązania do połączenia wszystkich swoich placówek na terenie całego kraju? Korzystając z szerokiego wachlarza technologii i możliwych prędkości, jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania każdemu klientowi. Zyskaj wysoką jakość i niezawodne działanie usług oraz ogranicz obecne koszty.

WIĘCEJ

Cloud Computing

Zapewnia elastyczną infrastrukturę informatyczną, o niezrównanych możliwościach. Przedstawiamy nasze rozwiązania, które oparte są na chmurze prywatnej. Skalowalne środowisko informatyczne najwyższej klasy, można dostosować do zmieniających się potrzeb i jednocześnie chronić swoje najważniejsze dane.

WIĘCEJ

Backup danych

Regularne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych. Bezpieczeństwo informacji biznesowych firmy przechowywanych w aplikacjach i bazach to podstawa. Oferujemy regularne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie naszych danych. Z nami oszczędzasz czas, pieniądze i zasoby IT.

WIĘCEJ